SEE काे ग्रेड बृद्धि परीक्षा स्थानीय स्तरमा नै हुनुपर्ने माग

नेपाल बिद्यार्थी संघ पञ्चपुरी ले SEE काे ग्रेड बृद्धि परीक्षा स्थानीय स्तरमा नै हुनुपर्ने माग राख्दै अाज पञ्चपुरि नगरपालिका काे कार्यालय मा ज्ञापन पत्र बुझाएको छ । चाैकूने, पञ्चपुरी र बराहताल गाउपालिकाका बिद्यार्थी हरु सदरमुकाममा गएर परिक्षा दिन खर्चिलो र टाढा भएको हुदा पश्चिम सुर्खेत मै केन्द्र ताेक्न अनुराेध गरिएको छ ।
संघिय संरचना अनुसार केन्द्र काे अधिकार गाउमा अाएपनि परिक्षा दिन सदरमुकाम जाने परिपाटी रहेकाे र टाढा जान खर्च अभाव हुदा परीक्षा दिनबाट कतिपय बिद्यार्थी बञ्चित हुनेगरेकाे बिज्ञप्तिमा उल्लेख गरिएको छ ।
करिव २ सय १५ जनाकाे हस्ताक्षर सहितकाे ज्ञापनपत्र बुझ्दै नगरपालिका का प्रमुख उपेन्द्र बहादुर थापाले भाैगाेलिक बिकटता र सदरमुकाम जानुपर्ने बाध्यता हटाउन अाफ्नाे तर्फबाट यस बिषयमा पहल गर्ने बताउनुभएको छ । अागामि भदाै १ गतेदेखि संचालन हुने ग्रेड बृद्दि परिक्षा का लागि धेरैजसाे बिद्यार्थी हरु तयारीमा जुटिरेका छन ।

Chat Conversation End

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *